Dny evropského dědictví

Stalo se již letitou tradicí, že na začátku září se v městech otevírají lidem k nahlédnutí historické památky. Těmto dnům říkáme Dny evropského dědictví.

I naše farnost se každoročně této akce účastní.

Letošní dny se  konají v sobotu 7. září.

V době 13:00 - 17:00 budou pro veřejnost zpřístupněny kostel sv. Bartoloměje, kostel Zvěstování Panny Marie a katakomby.

Zváni jste také na přednášku prof. Petra Vorla ve 14:00 a koncert duchovní hudby, který bude v 16:00 v kostele sv. Bartoloměje.

V kostele Zvěstování Panny Marie budou pořádány průvodcovské přednášky o historii kostela.

Prosíme farníky o pomoc při zajištění kostela sv. Bartoloměje během jeho otevření veřejnosti. Zájemce žádáme, aby se zapsali na rozvrhový lístek, který bude na stolku pod kůrem v kostele sv. Bartoloměje. Hlásit se lze i v kanceláři na faře. Předem děkujeme za vaši ochotu.