Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Farnost Pardubice - Článek (Diecézní setkání mládeže)

Diecézní setkání mládeže

Letos se opět uskuteční v sobotu před Květnou nedělí 23. března Diecézní setkání mládeže. Je určené pro mladé ve věku 14 - 26 let.

Program začíná v 9:30 ve Filharmonii Hradec Králové. Nejprve proběhne společný režijní program a po občerstvení mohou mladí navštívit různé workshopy a přednášky. Dále je v nabídce sport, hry, kavárna, ale také adorace či možnost přistoupit ke svátosti smíření. Nedílnou součástí tohoto setkání bude slavnostní mše svatá v katedrále sv. Ducha s otcem biskupem, která program celého dne završuje.

S mladými z naší farnosti plánujeme jet společně. Zájemci hlaste se u otce Piotra do 18. března.
tel. 603 550 271, e-mail: petr.antkiewicz@email.cz

Přílohy

Pozvání Od Biskupa Jana Vokála

Ostatní články

2024

2023