Ohlášky v týdnu od 21. 7. do 28. 7. 2024

Čtvrteční adorace – od 18:30 do 20:30 v kostele sv. Bartoloměje.

Nepřítomnost P. Jana Uhlíře - od 22. do 28. července je otec Jan na dovolené.

Poslední mše svatá P. Tomáše Kvasničky – v neděli 28. července v 9:00 bude otec Tomáš sloužit svou poslední mši svatou v naší farnosti. Od 1. srpna již nastupuje na nové působište do nedaleké Chrasti.

Poutní pobožnost u kaple sv. Anny – v neděli 28. července v 17:00 jste srdečně zváni na poutní pobožnost ke kapličce sv. Anny u železniční trati na Višňovce.

Modlitba za národ – v neděli 28. července v 18:30 v kostele sv. Bartoloměje

Skautský tábor – od 13. do 28. července jsou naši skauti na táboře u Vortové. Vzpomeňte prosím na ně i na jejich vedoucí v modlitbě.

Pouť do Říma v roce 2025 – v současné době je možné se přihlásit již jako náhradník. Bližší informace o zájezdu a podmínkách přihlášení naleznete v aktualitách na webových stránkách farnosti.

Duchovní obnova pro seniory – senioři jsou opět zváni do Slavoňova na duchovní obnovu s P. Janem Uhlířem. Odjezd z Pardubic bude v neděli 15. září odpoledne a návrat ve středu 18. září po obědě. Kapacita je 20 míst. Přihlaste se co nejdříve u paní Heleny Strouhalové tel.: 608 377 194, email: cindicka@seznam.cz, která zajišťuje organizaci a stravování.

Lesní školka sv. Františka - Oblastní charita Pardubice otevírá Lesní školku sv. Františka registrovanou pod MŠMT a přijímá děti do předškolního vzdělávání na školní rok 2024/2025. Více informací předá paní V. Dvořáková tel.: 777 297 939 nebo naleznete na stránkách Oblastní charity Pardubice.