Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Farnost Pardubice - Článek (Duchovní obnova pro seniory ve Slavoňově)

Duchovní obnova pro seniory ve Slavoňově

Duchovní obnova pro seniory ve Slavoňově

Senioři farnosti jsou ve dnech 10. - 12. září zváni do Slavoňova, na duchovní obnovu s P. Janem Uhlířem. Cílem není pouze duchovní osvěžení, ale i společné setkání a vzájemné sdílení věcí všedních či hlubokých. 

Každý z nás potřebuje občas změnit prostředí, pobýt s druhými, užít si krásu přírody a samozřejmě spočinout v modlitbě a rozjímání s naším Pánem. Proto P. Jan Uhlíř zve naše seniory do Slavoňova nedaleko Nového Města nad Metují, kde se nachází malý exerciční dům nazvaný Mariina Zahrada. Společně bychom odjížděli auty z Pardubic v neděli 10. září odpoledne a vrátili se v úterý 12. září k večeru. Cestou bychom se mohli zastavit i na nějakém zajímavém místě. V rámci programu zavítáme i na nedaleké mariánské poutní místo Rokole.
Protože je kapacita omezena na 20 míst, je nutné se co nejdříve přihlásit u paní Heleny Strouhalové (tel.: 608 377 194 , cindicka@seznam.cz), která zajišťuje nejen organizaci, ale i stravování. 

Ostatní články

2024

2023