Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Farnost Pardubice - Článek (Adorace za účastníky kurzu Alfa)

Adorace za účastníky kurzu Alfa

Každý čtvrtek v době od 18:45 do 20:30 (od 21. září) bude v kostele sv. Bartoloměje probíhat tichá adorace za účastníky kurzu Alfa. Bez duchovní podpory nejde dělat žádné dobré dílo, natož evangelizační. Prosíme vás tedy, abyste přijali pozvání a pokud budete moci se alespoň jednou přišli pomodlit. 

Aby byla zajištěna přítomnost alespoň několika adorujících, budeme vděčni za zapsání k této službě.  ZDE 

Smyslem této adorace je modlit se za lidi, kteří touží po křtu a duchovně podpořit doprovázející tým Alfy. Adorace má též v nás samotných posílit vědomí svého osobního podílu na společném úkolu evangelizace, do kterého se zapojujeme každý různým způsobem, tedy i modlitbou. Navíc čas strávený v blízkosti našeho Pána, proměňuje a posvěcuje i náš vlastní život.

Ostatní články

2024

2023