Ohlášky v týdnu od 29. 9. do 6. 10. 2024

Sbírka na nový oltář – v neděli 22. září při bohoslužbě v 9:30 a v 19:00 se vybralo na nový oltář 33.850 Kč.

Mimořádná sbírka na pomoc obětem povodní – Česká biskupská konference vyhlásila na neděli 29. září mimořádnou kostelní sbírku ve všech diecézích.

Spolčo mladých rodin – v neděli 29. září od 15:00 na faře.

Změny bohoslužeb od 1. října  - začínají v pondělí až pátek pravidelné polední mše svaté v kostele sv. Jana Křtitele. Studentské mše svaté budou slouženy ve středu v 18:00 v kostele sv. Bartoloměje a ve čtvrtky nebude sloužena večerní mše svatá.

Zpovědní den – ve čtvrtek 3. října bude možnost jít ke svátosti smíření v kostele sv. Bartoloměje od 8:00 do 16:00. V pátek 4. října bude možnost v době od 16:00 do 18:00 také v kostele sv. Bartoloměje.

Adorace za účastníky kurzu Alfa - každý čtvrtek od 18:45 do 20:30 v kostele sv. Bartoloměje bude probíhat tichá adorace za účastníky kurzu Alfa.

Modlitby za kněze – v pátek 4. října od 17:00 v kostele sv. Bartoloměje.

Celostátní setkání hnutí Modlitby matek – se uskuteční v našem městě ve dnech 4. -5. října. Bližší informace naleznete ve zpravodaji.

Modlitba růžence – říjen je měsíc modlitby svatého růžence. V naší farnosti jste zváni ke společné modlitbě každý pátek v 17:30 v kostele sv. Bartoloměje. Více informací je na nástěnce a internetových stránkách naší farnosti.

Večeřadlo Panny Marie – je přesunuto na sobotu 12 října.

Káva po „deváté“ – v neděli 6. října po mši svaté jste zváni na farní sál na kávu a společné posezení.

Přednáška P. Ladislava Heryána na téma: Bůh v mém životním příběhu – v pondělí 7. října v 18:30 jste zváni na přednášku salesiánského kněze a biblisty P. L. Heryána do Institutu Paměti národa (Machoňova pasáž). Cena je 60 Kč.

Uzávěrka zpravodaje farnosti – ve středu 9. října.