Ohlášky v týdnu od 22. 9. do 29. 9. 2024

Sbírka na církevní školství v diecézi – v neděli 15. září se při všech bohoslužbách vybralo 26.875 Kč.

Sbírka na nový oltář – v neděli 22. září při bohoslužbě v 9:30 a v 19:00 proběhne sbírka na nový oltář do kostela sv. Bartoloměje.

Sbírka na pomoc obětem povodní – v neděli 29. září při všech bohoslužbách proběhne mimořádná diecézní sbírka vyhlášená Českou biskupskou konferencí.

Čtvrteční adorace – ve čtvrtek 26. září budeme vyprošovat požehnání všem účastníkům a organizátorům celostátního setkání hnutí Modlitby matek, které se uskuteční zde v naší farnosti 4-5. října. Nejsvětější svátost bude vystavena v době 18:30 - 20:30 v kostele sv. Bartoloměje. Všichni jste srdečně zváni.

Diecézní setkání seniorů – se koná v Hradci Králové ve čtvrtek 26. září. Všichni senioři jsou srdečně zváni! Do 24. září se mohou zájemci hlásit u P. Piotra Antkiewicze.
Od 19. – 25. září probíhá Týden modliteb za seniory a nemocné

Mše svaté na Slavnost sv. Václava – v sobotu 28. září bude v kostele sv. Bartoloměje sloužena mše svatá v 9:00 a v kostele sv. Jana Křtitele bude sloužena v 18:00. V neděli 29. září bude u salesiánů v kostele sv. Václava sloužena pouze jedna mše svatá a to v 9:00.

Poutní mše svatá ve Spojile – v sobotu 28. září v 15:15.

Modlitba za národ – v sobotu 28. září v 17:30 v kostele sv. Jana Křtitele.

Poutní mše svatá v Rosicích – v neděli 29. září v 8:00 jste zváni na poutní mši do kostela sv. Václava v Rosicích. Po mši svaté bude připraveno posezení na faře.

Farní pouť do Pravonína a Vlašimi – se bude konat v sobotu 19. října. Cena je 300 Kč. Bližší informace naleznete na webových stránkách farnosti, kde se můžete i přihlásit. Je možné se přihlásit i přes lístečky v kostele sv. Bartoloměje a sv. Jana Křtitele.

Nepřítomnost P. Jana Uhlíře - od 23. do 28. září je otec Jan na exerciciích.

Dočasná změna úředních hodin - vzhledem k plánované nepřítomnosti pastorační asistentky budou úřední hodiny od 23. září do odvolání omezeny pouze na úterý a čtvrtek 9:00 – 11:00. Schůzky mimo úřední dobu si sjednávejte telefonicky u P. Piotra Antkiewicze tel: 603 550 271.

Příprava na život v manželství – zájemci se mohou přihlásit u manželů Traxlerových na tel.: 608 449 866 nebo crhk@volny.cz. První setkání bude v neděli 6. října v 15:30 u Traxlerů.