28.01.2017, kategorie: Ohlášky

Pomoc lidem

Od pondělí 23. ledna do středy 1. února budou z boku kostela sv. Bartoloměje na Náměstí Republiky (vedle stojanů na kola) a před vchodem do nádražní haly umístěny boxy na přikrývky a teplé oblečení - bundy, oteplovací kalhoty, čepice, rukavice.

• Z boxů u nádraží se předpokládá možnost, že si je odeberou lidé bez přístřeší.
  • Z boxu u kostela sv. Bartoloměje budou distribuovány do SKP centra, odkud je budou  pracovníci nízkoprahového centra rozdělovat potřebným osobám zvláště v terénu.

Zároveň je možné poskytnout pomoc v podobě teplého oblečení a trvanlivých potravin (konzervy, paštiky apod.) přímo v nízkoprahovém centru SKP, V Ráji (na konci ulice vedle Autoopravny) v pracovní dny od 9 do 15 hodin.

Další informace bude od pondělí možné sledovat na www.nadacnifond2P.cz nebo získat přímo v SKP centru Pardubice.

Ke stažení: 170123_Pomoc-lidem.docx, 13 kB